koszyk

0
Index: CTY21021

Pompa wody Toyota Avensis,Camry,Carina...

do TOYOTA AVENSIS rocznik różne wersje

99.99 zł

brutto:99.99 zł

netto:99.99 zł

podatek:0.00 zł

Realizacja zamówienia w 0h

  • Opis produktu
  • Zamienniki
  • Pasuje do..

Tryb pracy: mechaniczne
Ilość zębów: 23
Masa [g]: 910
Jednostka pakowania: 1



Producent OE
AIRTEX 9099
AISIN WPT010
AISIN WPTK010
AQUAPLUS 852660
ASHIKA 3502244
ASHUKI 04534402
AURADIA TOW003
BUGATTI PA10046
BUGATTI PA8505
CAR 332076
COMLINE CTY21021
DELPHI WP1818
DENCKERMANN A310075
DENCKERMANN A310300
DOLZ T212
FAI AutoParts WP2978
FEBI BILSTEIN 26280
FENOX HB5828
FIRST LINE FWP1643
FLENNOR FZ79570
GATES Z80681
GERI 329108
GGT PA10840
GMB D12044
GMB GWT77A
GP PA838
GRAF PA715
HAVAM PA715
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1512044
HK W18024
HK W18029T
IPS Parts IPW7244
JAPANPARTS JPQ244
JAPANPARTS JPQ298
JAPANPARTS PQ244
JWP TW1109
KAGER 330390
KAVO PARTS TW1109
KOLBENSCHMIDT 50005187
KOLBENSCHMIDT 50015977
KÜHLER SCHNEIDER 7703141
KWP 10715
LPR WP0542
LUCAS ENGINE DRIVE LDWP0769
MAGNETI MARELLI 350981770000
METELLI 240715
MEYLE 30131610012
MEYLE 30131610015
MGA PA715
NIPPARTS J1512044
NPW T87
OPEN PARTS WAP829400
OPTIMAL AQ1766
PARAUT T3101
PEX 190367
QUINTON HAZELL QCP2849
QUINTON HAZELL QCP2978
RUVILLE 66915
RUVILLE 66970
Saleri SIL PA797
SASIC 9000956
SKF VKPA91602
SKF VKPC91602
SKF VKPC91602
SKF VKPC91613
SKF VKPC91613
SPIDAN 60380
SPIDAN 60380
SPIDAN 91350
SPIDAN 91395
SPIDAN 91395
STATIM W905
SWAG 81926280
TOYOTA 1610009040
TOYOTA 1610079075
TOYOTA 1610079185
TOYOTA 1610079186
TOYOTA 1611009010
TOYOTA 1611079025
TOYOTA 1611079026
TOYOTA 1611079045
TRISCAN 860013990
TRISCAN 860013990
VALEO 506624
VALEO 506624
VALEO 506624



Marka Model Pojemność silnika [ccm] Rok produkcji
TOYOTA AVENSIS (T22) 1998 1997.09 - 2000.10
TOYOTA AVENSIS Liftback (T22) 1998 1997.09 - 2000.10
TOYOTA AVENSIS Station Wagon (T22) 1998 1997.09 - 2000.10
TOYOTA CAMRY (CV1, XV1, V1) 2164 1991.06 - 1996.08
TOYOTA CAMRY (CV2, XV2) 2164 1996.08 - 2001.11
TOYOTA CAMRY (CV2, XV2) 2164 2000.11 - 2001.11
TOYOTA CAMRY (V2) 1998 1986.11 - 1991.05
TOYOTA CAMRY (V2) 1998 1986.11 - 1991.05
TOYOTA CAMRY (V2) 1998 1988.08 - 1991.05
TOYOTA CAMRY sedan (V1) 1998 1987.10 - 1988.07
TOYOTA CAMRY Station Wagon (V2) 1998 1986.11 - 1991.05
TOYOTA CAMRY Station Wagon (V2) 1998 1986.11 - 1991.05
TOYOTA CAMRY Station Wagon (V2) 1998 1988.08 - 1991.05
TOYOTA CAMRY Station Wagon (XV1, CV1, V10) 2164 1992.03 - 1996.07
TOYOTA CARINA E (_T19
) 1998 1992.04 - 1994.02
TOYOTA CARINA E (T19) 1998 1992.04 - 1997.09
TOYOTA CARINA E (T19) 1998 1993.12 - 1997.09
TOYOTA CARINA E (T19) 1998 1994.03 - 1997.09
TOYOTA CARINA E sedan (T19) 1998 1992.04 - 1994.02
TOYOTA CARINA E sedan (T19) 1998 1992.12 - 1997.09
TOYOTA CARINA E sedan (T19) 1998 1993.01 - 1997.09
TOYOTA CARINA E sedan (T19) 1998 1994.03 - 1997.09
TOYOTA CARINA E Sportswagon (T19) 1998 1993.01 - 1997.09
TOYOTA CARINA E Sportswagon (T19) 1998 1995.05 - 1997.09
TOYOTA CARINA II (T17) 1998 1987.12 - 1992.03
TOYOTA CARINA II sedan (T17) 1998 1987.12 - 1992.03
TOYOTA CARINA II Station Wagon (T17) 1998 1987.12 - 1992.04
TOYOTA CELICA kabriolet (T18) 1998 1990.10 - 1993.10
TOYOTA CORONA sedan 1998 1987.11 - 1993.09
TOYOTA CORONA sedan 1998 1989.09 - 1993.09
TOYOTA CORONA sedan 1998 1989.09 - 1993.09
TOYOTA CORONA sedan 1998 1989.09 - 1993.09
TOYOTA CORONA sedan 1998 1993.10 - 1995.09
TOYOTA CORONA sedan 1998 1993.10 - 1995.09
TOYOTA MR 2 II (SW2_) 1998 1989.12 - 1992.08
TOYOTA PICNIC (XM10) 1998 1996.05 - 2001.12
TOYOTA PICNIC (_XM10) 1998 2001.01 - 2001.12
TOYOTA RAV 4 I (SXA1
) 1998 1994.06 - 2000.06
TOYOTA RAV 4 I (SXA1_) 1998 1997.06 - 1999.09
TOYOTA RAV 4 I Cabrio (SXA1_) 1998 1997.12 - 2000.06



Jeśli masz wątpliwości czy dana część pasuje do Twojego samochodu, zadzwoń pod numer +48 32 217 72 11.

Brak informacji

Marka Model Typ
TOYOTA AVENSIS różne wersje
TOYOTA CAMRY różne wersje
TOYOTA CARINA różne wersje
TOYOTA RAV 4 różne wersje
Inni kupili też

DO MALOWANIA NAPISÓW DEKORACYJNYCH, REKLAM, ZNAKÓW OSTRZEGAWCZYCH, REKLAM SAMOCHODOWYCH itp.

Realizacja zamówienia w 24h

LAKIER ŻÓŁTY FLUORESCENCYJNY 500ml SPREY

21.97 zł

brutto:21.97 zł

netto:17.86 zł

podatek:4.11 zł

SILIKON REINZOSIL 70ml -50°C - +300°C

Materiał: SilikonCecha chemiczna: utwardzanyCecha chemiczna: nie przyjmujący rozpuszczalnikCecha chemiczna: trwały elastycznieRodzaj połączenia: TubkaWersja: Dichtmassepojemność [ml]: 70Zakres temperatury [°C]: -50°C - +300°CKolor: antracytowyJednostka pakowania: 1 Producent  OEALFA ROMEO  71713687AUDI  D 000 400AUDI  D 176 404 A2BMW  07...

Realizacja zamówienia w 24h

SILIKON REINZOSIL 70ml -50°C - +300°C

42.00 zł

brutto:42.00 zł

netto:34.15 zł

podatek:7.85 zł